Oferujemy wykonanie całej kolekcji od projektów, przez wybór materiałów, aż po szycie. Zajmujemy się również szyciem ubrań do projektów klientów, a także przeszyciem pod konkretną markę.

Stawiamy na wyroby wysokiej jakości, dlatego też używamy dobrych materiałów od sprawdzonych dostawców. Mamy świadomość jak szybko zmieniającym się rynkiem jest rynek odzieżowy. Dlatego też jesteśmy elastyczni i w pełni otwarci na wszelkie propozycje ze strony naszych klientów. Zawsze towarzyszymy im przez cały proces decyzyjny, sugerując wybór najciekawszych projektów, modnych materiałów i proponując nowe rozwiązania. Końcowa decyzja, zawsze jednak należy do odbiorcy.

Naszą specjalnością jest szycie bluzek z dzianin wiskozowych i bawełnianych, ale mamy możliwość realizacji praktycznie każdego zlecenia.

Zachęcamy do obejrzenia galerii, gdzie znajdują się zdjęcia naszych przykładowych wyrobów z ostatnich lat. Wszystkich zainteresowanych naszą najnowszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź e-mailowy. Więcej informacji o tym jak można się z nami skontaktować tutaj