Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym, działającym na polskim rynku już od prawie 20 lat. Zajmujemy się produkcją ubrań damskich na zamówienie. Wykonujemy zarówno całe kolekcje, jak i przeszycia "pod markę". Projektując kolekcje kładziemy nacisk na najnowsze trendy na rynku, oferując naszym klientom bogaty wybór wzornictwa i kolorystyki. Specjalizujemy się w szyciu bluzek z dzianin wiskozowych i bawełnianych, ale zawsze chętnie podejmujemy nowe wyzwania realizacji innych zamówień.

Gappol siedziba

Działalność rozpoczęliśmy w lutym 1991, jeszcze w starej siedzibie przy ulicy Przybyszewskiego. Od samego początku skupialiśmy się na konfekcji damskiej, wprowadzając również czasowo produkty z linii męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, starając się w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Od czerwca 2006 roku nasza siedziba znajduje się w budynku starej zabytkowej fabryki przy ul. Andrzeja Struga 78 w Łodzi, niemal w samym centrum miasta. Mieści się tu nowocześnie wyposażona szwalnia, krojownia, a także magazyn z showroomem i biuro - w sumie 516m2 powierzchni.

następna